Nasza oferta

Nasza firma specjalizuje się w odnawianiu starych pojazdów. Wykonujemy kompleksowe naprawy, renowacje i restauracje. Zajmujemy się rekonstrukcją niedostępnych elementów, ważnych dla całego pojazdu. Dbamy o każdy szczegół który wpływa na ogólną prezentacje pojazdu poddawanego renowacji.

W momencie zakupu przez Państwa pojazdu zabytkowego, ważną rzeczą jest jego kompletność, brak wielu elementów przedłuży renowacje pojazdu. Oferujemy pomoc w zakupie wymarzonego pojazdu. 
Więcej informacji pod numerem: 514-499-091

Pierwszym etapem renowacji są oględziny pojazdu, sprawdzenie brakujących części, zużycia elementów mechanicznych, wykończenia wnętrza, oraz pozostałych…

Kolejny etap to szczegółowy harmonogram prac, przed rozpocząciem rozbiórki pojazdu samochód/motocykl musi być skompletowany w 100%, wszystkie elementy muszą być ze sobą spasowane i współgrać w jedną całość.

Każdy z etapów renowacji jest szczegółowo dokumentowany, wszystkie dostępne nagrania zostaną przekazane właścicielowi. Klient w momencie renowacji jest mile widziany w naszym zakładzie, może uczestniczyć w całym procesie odbudowy, dzięki czemu zaobserwuje niezwykłą przemianę pojazdu.